Nabídka práce: Video Editor – online

Televize Nova hledá do svého týmu editora videí.

Co budete dělat:
– editovat dodané videomateriály
– zpracovávat audio a video z různých dostupných zdrojů
– zajišťovat streaming videa a jeho převod do formátů pro zveřejnění na webu
– zodpovídat za digitalizaci všech video materiálů
– spoluzodpovídat za to, že obsah publikovaných materiálů nebude v rozporu s platnými právními předpisy
– spoluvytvářet dramaturgii svěřeného projektu
– koordinovat svěřené interní / externí spolupracovníky / autory
– natáčení a práce s kamerou výhodou

Požadavky:
– SŠ/VŠ
– zkušenosti se střihem videa (SW Edius)
– praxe na pozici video-editora v internetových nebo TV médiích
– vynikající znalost audio a video formátů
– zkušenosti práce s kamerou a v TV studiu vítány
– dobrá znalost anglického jazyka výhodou
– vysoká časová flexibilita
– schopnost pracovat v týmu i samostatně
– odolnost proti stresu

Nabízí:
– práce formou externí spolupráce (IČO)
– odpovídající finanční ohodnocení
– zázemí silné mezinárodní společnosti
– příjemné a moderní pracovní prostředí
– přátelský kolektiv

Odpovědní formulář zde.

Přidat komentář